Iekārtas

ENTIALIVING AUTOMATIZACIJA

Izstrādātas Slovēnijā, ražotas EU. Visām iekārtām 5 gadu garantija!

ENTIAliving Galvenais kontrolieris EL-M01

Centrālā tehnoloģiskā iekārta ar ETH /CAN ieejām no ENTIAliving sistemām. Varpieslēgt līdz pat 4 jaudas paplašinātājiem, vienu jaudas dimmeru un līdz 25 BUS iekārtām.

ENTIAliving Galvenais kontrolieris EL-M01a

Galvenā kontroliera paplašināšanas modulis lielām mājām un dzīvokļiem. Bez ETH ieejas, taču visos citos aspektos, tas pats EL-M01.

Image007.png

ENTIAliving Jaudas paplašinātājs 8 EL-E801

Releja jaudas paplašinātājs ar 8 ieejām un 8 izejām. Saderīgs tādiem pieslēgumiem kā: gaismas, apkures vārsti, ventilācijas iekārtām , elektrības rozetēm, slēdžiem un citām elektroniskām iekārtām.

ENTIAliving Jaudas paplašinātājs 16 EL-E1601

Jaudas paplašinātājs ar 16 ieejām un 16 izejām. Saderīgs tādiem pieslēgumiem kā: aizvērtņi, žalūzijas gaismas, apkures vārsti, ventilācijas iekārtām, elektrības rozetēm, slēdžiem un citām elektroniskām iekārtām.

ENTIAliving Jaudas pārslēgs, Dimmer 5 EL-D01

Frekvenču jaudas regulators, paredzēts līdz pat 5 gaismu grupu kontrolei. Maksimālā jauda vienai izejai 300 W.

ENTIAliving DALI Konverters EL-CD01

DALI gaismas kontrolieris paredzēts, līdz pat 64 (Dali saderīgu) gaismekļu grupu pieslēgumiem.

ENTIAliving Sensoru Kontrolieris EL-S01​

Kontrolieries sensoru un spiedpogu pieslēgumiem ENTIAliving sistēmai. Paredzēts montēt iekštelpu sienā (fi60) vai DIN fiksācija.

ENTIAlivingIR kontrolieris EL-IR01

Kontrolieris kondicionieru pieslēgumam ENTIAliving sistēmai. Saderīgs ar visiem komerciāli pieejamiem attālināti vadāmiem kondicionieriem (A/C).

ENTIAliving IR Controller EL-IR01

Kontrolieris kondicionieru pieslēgumam ENTIAliving sistēmai. Saderīgs ar visiem komerciāli pieejamiem attālināti vadāmiem kondicionieriem (A/C).

ENTIALIVING SKARIENJŪTĪGĀS POGAS

The possibility of using any classical keys (TEM, Vimar, ...). There are also ENTIAliving Intelligent Keys. Iespēja izmantot klasiskos slēdžus (TEM, Vimar, ...),Kā arī pieejami inteleģentie slēdži.

ENTIAliving skārienjūtīgās pogas EL-TB401

Skaista skārienjūtīga saskarne ar 4 pogām, nodrošina ENTIAliving sistēmas kontroli. Augstas kvalitātes nanooglekļa pārklājs, dabisks materiāls, aptveroša fona gaisma ar apkārtesošu sensoru kontroli, paredzēts apēnošanas, apgaismojuma un lietotāja iestatītu režīmu kontrolei.

ENTIAliving skārienjūtīgās pogas ar termostatu EL-TB401-T

Skaista skārienjūtīga saskarne ar 4 pogām, nodrošina ENTIAliving sistēmas kontroli. Augstas kvalitātes, nanooglekļa pārklājs, dabisks materiāls, aptveroša fona gaisma ar apkārtesošu sensoru kontroli, un temperatūras sensoru. Paredzēts istabas temperatūras, apēnošanas, apgaismojuma un lietotāja iestatītu režīmu kontrolei.

ENTIAliving skārienjūtīgās pogas EL-TB801

Skaista skārienjūtīga saskarne ar 8 pogām, nodrošina ENTIAliving sistēmas kontroli. Augstas kvalitātes, nanooglekļa pārklājs, dabisks materiāls, aptveroša fona gaisma ar apkārtesošu sensoru kontroli, paredzēts Apēnošanas, apgaismojuma un lietotāja iestatītu režīmu kontrolei.

ENTIAliving skārienjūtīgās pogas ar termostatu EL-TB801-T

Skaista skārienjūtīga saskarne ar 4 pogām, nodrošina ENTIAliving sistēmas kontroli. Augstas kvalitātes, nanooglekļa pārklājs, dabisks materiāls, aptveroša fona gaisma ar apkārtesošu sensoru kontroli, un temperatūras sensoru. Paredzēts istabas temperatūras, apēnošanas, apgaismojuma un lietotāja iestatītu režīmu kontrolei. scenes.

ENTIALIVING CENTRALĀ VADĪBA

Inteliģentais termostats ar temperatūras sensoru un digitalām ieejām. Saderīgs ar itāļu stila slēdžu rāmjiem (VImar, Bticino...).

ENTIAliving Istabas kontrolieris EL-R01

Jaudīgs 3-zone (istabas) vieds termostats ar temperatūras sensoru un ciparu ieeju. Ietver režīma izvēliun režīmu saglabāšanas funkcijas, pulksteni, aktuālo temperatūru, un vairāk. Saderīgas ar itāļu raž. Stila pogu rāmjiem (Vimar, Bticino,...)

ENTIAliving Istabas kontrolieris EL-R02

Jaudīgs 3-zone (istabas) vieds termostats ar temperatūras sensoru un ciparu ieeju. Ietver režīma izvēli un režīmu saglabāšanas funkcijas, pulksteni, aktuālo temperatūru, un vairāk. Saderīgas ar vācu raž. Stila pogu rāmjiem (Jung, Gira,...)

displeja krāsas

frame Colors & Materials

ENTIA LIVING APLIKĀCIJAS

Pievilcīgi noformētas, vienkārši lietojamas un efektīvas aplikācijas iOS un Android operētājsistēmām. Apple Homekit, Amazon Echo and Google Nest var tikt integrētas.

ENTIAliving PC aplikācija EL-SW-PC01

Aplikācija lai kontrolētu visus elementus jūsu mājā, t.sk. automatizācija, drošība, durvju video-zvans... individualizē savu Gudro māju pēc savām vajadzībām ENTIAliving ar konfiguratora uzstādījumiem. Pieejams uz Windows, Mac OS un Linux.

ENTIAliving Planšetes aplikācija EL-SW-TAB01

Aplikācija planšetēm ar iOS vai Android sistēmām. Kontrolē visus savas mājas elementus, t.sk. automatizāciju, drošību un durvju video – zvanu. Pieejamas bezmaksas- Apple App un Google Play veikalos.

ENTIAliving Viedtālruņa aplikācija EL-SW-SP01

Aplikācija viedtālruņiem ar iOS vai Android sistēmām. Kontrolē visus savas mājas elementus, t.sk. automatizāciju, drošību un durvju video – zvanu. Pieejamas bezmaksas- Apple App un Google Play veikalos.

ENTIAliving Apple Home Bridge EL-SW-HK01

Kontrolē ENTIAliving Gudrās mājas sistēmu, caur Apple aplikācijām. Izveido savu individuālu režīmu, SIRI balss komandas,izveido automatizētas darbības, aktivizē un pieslēdzies ar dažādām ierīcēm, kas atbalsta Apple Home, uz jūsu iecienītākās Apple iekārtas.

ENTIAliving Amazon Echo Bridge EL-SW-AE01

“Alexa, dim all lights to 30%”. Lieliskais Amazon Gudrais skaļrunis tagat ir integrēts ar ENTIAliving Gudrās mājas sistēmu. Kontrolē visas mājas ierīces izmantojot vienīgi balss komandas. Vienkārši lietojami interfeisi, iegūst pavisam citu nozīmi arī ENTIAliving Echo bridge.

ENTIAliving Google Nest Bridge EL-SW-GN01

Vienkārši integrējams Nest, jūsu ENTIAliving sistēmā. Pievienojamas milzum daudz iekārtu, kā kameras, gudrās slēdzenes u.c., kas jau atbalsta Nest platformu balss vadība, ģeolokācijām saistītas kontroles un visas jūsu iecienītākās funkcijas tiek nodrošinātas ar šo spēcīgo Google platformu.

ENTIAliving CNS Application EL-SW-CNS01

Applikācija daudzdzīvokļu apsaimniekotājiem. Uzraugi un kontrolē pievienotās sistēmas (apgaismojums, ventilācija, apkure ,...) kopā. Saņem brīdinājumus kļūdu vai nevēlamos gadījumos.

ENTIAliving Configurācijas Instruments, Programma EL-SW-ST01

Jaudīgs instruments, pilnīgai konfigurācijai, monitorēšanai un ENTIAliving sistēmas un servera vadībai Domāts izplatītājiem, integrētājiem un ENTIAliving viedo māju sistēmas tālākizplatītājiem.