KNX Iekārtas

KNX AUTOMATIZĀCIJA

KNX Ballast Controller - 6 Ch (0/1-10V DC)

Interra 6 Channel KNX Baloutweighed Controller atbalsta 0-10V, 1-10V un 2-10V dimming katram kanālam. Izvadi ir aprīkoti ar 10A releju ieslēgšanas/izslēgšanas vadības ierīcēm, un pogas var nodrošināt manuālu vadību, pārslēdzot un aptumšojot. Kontroles veidi ietver gan ievadi, gan izvadi, tāpēc šim modulim var pievienot absorbējošus un izejas balasta tipus.

KNX - DALI Gateway w/ Ethernet (1x64 DALI)

Unikāla apgaismojuma atmosfēra ar maksimālu elastību! ITR832-0001 ir viena kanāla KNX-DALI interfeisa ierīce, ko izmanto, lai nodrošinātu saskarni starp DALI un KNX instalācijām, nodrošinot saziņu starp abiem protokoliem. DALI ierīces (droseles u.c. ECGs), kas savienotas ar līniju, tiek apgādātas ar iekšējo DALI strāvas padevi. Var pieslēgt līdz 1 x 64 DALI balastiem un ar katru DALI kanālu, 16 grupām, 16 scenārijiem un 64 ierīcēm var vadīt. Turklāt tiek atbalstīts neatkarīgs avārijas apgaismojums saskaņā ar EN 62386-202 un ar KNX līnijas palīdzību var veikt avārijas apgaismojuma testus (piemēram, funkciju un laika pārbaudi). Var nosūtīt arī atsauksmes par RINDIŅU KNX. Katru DALI ierīci var kontrolēt atsevišķi, grupā vai apraides kontrolē.

dmxgateway874323.jpg

KNX - DMX Gateway

ITR831-0001 - Interra KNX - DMX vārteja atbalsta divvirzienu vadību un var ierakstīt, atskaņot un dzēst DMX programmas. Ar ieraksta laiku līdz 4 stundām Interra KNX - DMX vārteju var plaši izmantot, lai kontrolētu ierīces ar iebūvētu DMX protokola portu VADĀMAS krāsas kontrolei, piemēram, datora gaismu, kustīgu galvas gaismu, lāzera gaismu utt.

KNX - IR Gateway

Interra IR Emitter ir multifunkcionāls IR signāla raidītājs. Tas ļauj pārvaldīt visas infrasarkanās elektroniskās ierīces, piemēram, TV, DVD un gaisa kondicionētāju. Pavisam ir pieci dažādi režīmi: viens režīms, atkārtošanas režīms, secības režīms, klimata kontrole un strāvas noteikšana. Interra IR raidītājam ir ne vairāk kā 150 universālie IR kodi un 81 maiņstrāvas IR kods. Tam ir 4 izkliedes saskarnes, A, B, C un D. Interra IR Emitter tiek ražots saskaņā ar ES standartu par elektromagnētiskās savietojamības un elektrodrošības atbilstību.

KNX RF 2 Channel Push Button Interface

Interra KNX RF 2 kanālu pogu interfeiss ir 2 pogu ievades bezvadu KNX RF S-Mode raidītājs ar iebūvētu temperatūras sensoru. Tas nosaka statusa izmaiņas savos ievados un nosūta telegrammas atbilstoši ETS konfigurācijai. Turklāt tas ļauj arī izmērīt temperatūru un kontrolēt temperatūras trauksmi. Katru no 2 ievadēm var veikt individuāli, izmantojot ETS.

KNX RF 4 Channel Universal Interface

Interra KNX RF 4-kanālu universālo saskarni, ko var individuāli iestatīt, var izmantot kā analogo vai bināro ievadi. Tajā ir līdz 4 neatkarīgiem termostatiem, kas paredzēti 4 dažādu zonu apsildes un/vai dzesēšanas kontrolei. Tas ir ideāls risinājums lietošanai konvencionālajās instalācijās, neuzstādot KNX kopnes kabeļus. Saziņa ar KNX Bus jāveic, izmantojot KNX RF S-Mode datu nesēja savienotāju. Interra KNX RF 4 kanālu genuine Interface nosaka statusa izmaiņas ievadēs un nosūta telegrammas atbilstoši ETS konfigurācijai. Turklāt tas ļauj arī izmērīt temperatūru un kontrolēt temperatūras trauksmi.

KNX RF 1 Channel Led Lemp Dimmer Actuator

Kontrolieries sensoru un spiedpogu pieslēgumiem ENTIAliving sistēmai. Paredzēts montēt iekštelpu sienā (fi60) vai DIN fiksācija.

KNX RF 1 Channel Led Strip Dimmer Actuator

Kontrolieris kondicionieru pieslēgumam ENTIAliving sistēmai. Saderīgs ar visiem komerciāli pieejamiem attālināti vadāmiem kondicionieriem (A/C).

KNX RF 1 Channel 110 V DC Ballast Dimmer Actuator

Interra viena kanāla KNX RF S-Mode bezvadu slīdēšanas sensoru izmanto 1/10VDC diskdziņiem vai droselēm ar LED vai luminiscences apgaismojumu. Tas ir ideāls risinājums lietošanai konvencionālajās instalācijās, neuzstādot KNX kopnes kabeļus ar savu divvirzienu KNX RF sakaru funkcionalitāti. Tā var kontrolēt ne vairāk kā 100 aprīkojumu.

KNX RF Multifunctional Actuator

Interra multifunkcionālais aktuators var darboties kā 2 kanālu komutācijas izpildmehānisms vai kā 1 kanāla Blind/Shutter izpildmehānisms. Tai ir 2 ievades parastajai spiedpogai, ko var konfigurēt neatkarīgi, izmantojot ETS, piemēram, komutācijas, aizslēga/slēdža vadība, ainas vai vērtības sūtīšana. Šī ierīce ir ideāls risinājums lietošanai konvencionālajās instalācijās, nenovietojot KNX kopnes kabeļus ar savu divvirzienu KNX RF sakaru funkcionalitāti

RF-KNX / TP-KNX Media Coupler

Interra KNX-RF/KNX-TP multivides savienotājs savieno bezvadu KNX ierīces ar KNX Bus. Tādējādi vadu izpildmehānismus var vadīt ar bezvadu sensoriem, kā arī bezvadu izpildmehānismus var vadīt ar vadu raidītājiem (divvirzienu sakariem). To var izmantot kopā ar ierīcēm, lai kontrolētu apgaismojumu, HVAC, žalūzijas/slēģus un vispārlietojamas ierīces. Ierīci var izmantot arī kā KNX-RF atkārtotāju, lai palielinātu bezvadu diapazonu KNX-RF bezvadu sistēmā.

KNX RF Temperature, Luminosity & Humidity Sensor

Interra KNX RF bezvadu temperatūras, biezuma vai relatīvā mitruma sensora S-Mode ir ideāls risinājums lietošanai parastajās instalācijās, neuzstādot KNX kopnes kabeļus. Saziņa ar KNX Bus jāveic, izmantojot KNX/KNX RF S-Mode datu nesēja savienotāju.

KNX Remote Controller for RF Actuators

Tālvadības kontrolierīce RF slēdžiem (savietojama ar KNX-RF) kontrolē apgaismojumu un žalūzijas/slēdžu izpildmehānismus. Ierīce var vadīt ne vairāk kā 5 neatkarīgus kanālus, 1 galveno kanālu un 5 kadru sēriju kanālus. Visas vadīklas (IESLĒGŠANU un IZSLĒGŠANU) var veikt ar pogām. Bez tam ir pieejamas dažādas funkcijas, piemēram, saglabāšanas un atsaukšanas ainas, pārvietošanās uz augšu/uz leju žalūzijas/slēdži, ieslēgšana/izslēgšana un apgaismojuma aptumšošana.

Outdoor KNX Motion Sensor

KNX ir kustību detektors un integrēts klātbūtnes kustības un gaismas līmeņa sensors, kas paredzēts iekļaušanai viedā ēku automatizācijas sistēmā, HVAC automatizācijas kontrolē enerģijas taupīšanai un trauksmes funkcijai drošībai. Noteikšanas tvēruma Ø32m pie 2,5 m uzstādīšanas līmeņa 360 ° kustības detektoram. KNX (EIB) paredzēts lietošanai ar citām KNX ierīcēm TP (Twisted Pair) autobusu sistēmā. Parametru un funkciju iestatījumi tiek veikti, izmantojot ETS 5 (inženiertehniskā rīka programmatūras Ver .5 .0) vai IR tālvadības pulti (IR-11KNX). Apgaismojumam, HVAC un brīdinājumiem ir paredzētas piecas vadības izejas. Programmējams ar infrasarkano staru tālvadības pulti, lai nodrošinātu ērtus un ātrus iestatījumus. Ja apkārtējās vides vērtība ir iepriekš iestatīta, to var apgūt kā slieksni slodzes ieslēgšanai un izslēgšanai, izmantojot IR. Luksusa vērtība neatbilst lietotāja prasībām. Temperatūras kompensēta ķēdes konstrukcija, lai izvairītos no viltus iedarbināšanas problēmas augstā temperatūrā.

KNX Waterflood Detector

ITR401-0001 - KNX Waterflood detektoru izmanto, lai noteiktu pagrabu, ūdens tvertņu, jebkuras slēptas teritorijas vai jebkuras vietas, kur, infiltrējot, var noplūst ūdens bāzes šķidrumi. To izmanto kā agrīnās brīdināšanas sistēmu, kas sniedz informāciju, izmantojot KNX autobusu infrastruktūru. Tas aizsargā lietotājus no dārgiem remontdarbiem un no materiāliem zaudējumiem, ko var radīt kravas bojājumi, konstatējot šķidruma noplūdi agri. Turklāt, pateicoties KNX sistēmai, lietotājiem ir iespēja pielāgot jebkādas papildu brīdināšanas sistēmas.

KNX Power Supply 160 mA

Interra 160 mA KNX barošana ģenerē un pārrauga kopnes spriegumu (SELV) kopnei pievienotajām KNX ierīcēm. Tiem ir 160 mA kopnes ar integrētu jūgvārpstu un plaša diapazona elektrotīkla ievadi izmantošanai visā pasaulē. Autobusa līnija tiek atdalīta no elektroapgādes ar integrētu jūgu. Sprieguma izvade ir īssavienojuma un pārslodzes aizsargāts. Divu krāsu VADĪTS norāda (zaļš un sarkans) ierīces izvades statusu. Tam ir plašs ieejas diapazons no 85 … 265 V maiņstrāva līdz 50/60 Hz.

KNX Power Supply 160 mA

Interra 160 mA KNX barošana ģenerē un pārrauga kopnes spriegumu (SELV) kopnei pievienotajām KNX ierīcēm. Tiem ir 160 mA kopnes ar integrētu jūgvārpstu un plaša diapazona elektrotīkla ievadi izmantošanai visā pasaulē. Autobusa līnija tiek atdalīta no elektroapgādes ar integrētu jūgu. Sprieguma izvade ir īssavienojuma un pārslodzes aizsargāts. Divu krāsu VADĪTS norāda (zaļš un sarkans) ierīces izvades statusu. Tam ir plašs ieejas diapazons no 85 … 265 V maiņstrāva līdz 50/60 Hz.

KNX - IP Router

ITR902-0001 - KNX/IP maršrutētājs Tā ir KNXnet/IP maršrutēšanas un tunelēšanas ierīce, kas savieno KNX līniju un Ethernet tīklu. Ierīci var izmantot arī kā KNX IP līnijas savienotāju, nepieprasot strāvas padevi. Spēja uzrunāt visas ierīces KNX sistēmā padara tīkla darbības mazāk laikietilpīgas. Lai atvieglotu nodošanu ekspluatācijā, ir iespējama arī pagaidu piekļuve citām līnijām, neveicot lejupielādi no ETS. Izmantojot uz tā esošos atgriezeniskās saites indikatorus, varat ātri saņemt atsauksmes, piemēram, kļūdainu saziņu un kļūmes statusu.

KNX Line Coupler

KNX līnijas savienotāja pamatfunkcija ir savienot divas KNX TP līnijas (apakšlīniju un apakšlīniju), nodrošinot galvanisko izolāciju starp tām. Tā elastīguma dēļ ITR901-002 var izmantot kā KNX līnijas savienotāju vai KNX zonas savienotāju (lai pieslēgtu TP līniju TP zonai vai mugurkaulam), vai kā KNX atkārtotāju (bez filtrēšanas). Darbības un filtrēšanas stāvokļus, darbības traucējumus un kļūdainus sakarus norāda LED. ITR901-002 spēj filtrēt satiksmi atbilstoši uzstādīšanas vietai autobusu sistēmas hierarhijā un atbilstoši iebūvētajām filtrēšanas tabulām uz grupu orientētai saziņai. ITR901-0002 nodrošina garus ziņojumus (līdz 240 baitu APDU garumam) un funkcijas, nodošanu ekspluatācijā/problēmu novēršanu, konfigurējamu “Manual Function” ar vienu pogu nospiest aktivizāciju un automātisku izslēgšanos, lai īslaicīgi deaktivizētu filtrēšanu.

KNX USB Interface

Interra KNX USB interfeiss nodrošina galvaniski izolētu divvirzienu savienojumu ar autobusu sistēmu, izmantojot KNX TP un USB. Tīkla konfigurācijas kļūst mazāk laikietilpīgas, un tās nodrošina gan KNX TP līnija, gan USB. Papildu ārēja strāvas padeve nav nepieciešama. Tas atbalsta USB apturēšanas režīmu. Sakaru protokols, ko izmanto saziņai starp interfeisu un resursdatoru, ir elastīgais CEMI (Common External Message Interface) protokols.

KNX POGAS

Iswitch series

Interra Iswitch nodrošina lietotājiem funkcionalitāti un noformējumu. Ar savu eleganto un stilīgo dizainu Iswitch ir pievērsusi uzmanību saviem talantiem. Tas atbilst visām cerībām ar plašu materiālu un krāsu iespēju klāstu. Viedā kontrole nodrošina energoefektivitāti, vienlaikus pievienojot komfortu un estētiku dzīvojamai telpai.

Just touch series

Just touch jaunās paaudzes termostata slēdzim, ko izstrādā mūsu INTERRA P & A centrs, atver jums unikālas ērtības durvis.

Pure touch series

Ar Pure touch jaunas paaudzes termostata slēdzis, ko izstrādā mūsu INTERRA pētniecības un attīstības centrs, atver jums unikālas ērtības durvis.

KNX VADĪBA

Interra 4 - 10.1" Touch panel

Interra 4. skārienpanelis ir tiem, kuri meklē modernu dizainu, aparatūru, programmatūru un produktu ar atbilstošu saskarni, kas var atbilst visām projekta prasībām, ir paredzēts izmantošanai uz jebkuras vietas vai virsmas. Sistēma, kas nodrošina visatbilstošākos risinājumus visām vajadzībām attiecībā uz “Intelligent Building Systems”, izceļas savā jomā, saplūstot komfortam un ērtībām kopā. Izmantojot Interra skārienpaneli, ar nelielu skārienu var izpildīt visas nepieciešamās lietojumprogrammas.
10 collas

Interra 4 - 7" Touch panel

interra 4. skārienpanelis ir tiem, kuri meklē modernu dizainu, aparatūru, programmatūru un produktu ar atbilstošu saskarni, kas var atbilst visām projekta prasībām, ir paredzēts izmantošanai uz jebkuras vietas vai virsmas. Sistēma, kas nodrošina visatbilstošākos risinājumus visām vajadzībām attiecībā uz “Intelligent Building Systems”, izceļas savā jomā, saplūstot komfortam un ērtībām kopā. Izmantojot Interra skārienpaneli, ar nelielu skārienu var izpildīt visas nepieciešamās lietojumprogrammas.
7 collas

Interra I7 plus

Jaunākais interra skārienpanelis - i7 (Plus). Tas neatpaliek no jauniem tehnoloģiju trendiem ar savu plakano un vertikālo dizainu. Visas funkcijas, piemēram, apgaismojumu, aizkaru vadību vai telpas temperatūras kontroli, var veikt bez grūtībām. Jaunais lietotāja interfeiss nodrošina automātiskas laika kontroles funkcijas, plānošanu vai visaptverošu scenāriju pārvaldību. Jaunās paaudzes skārienjūtīgais ekrāns i7 (Plus) atver durvis jaunam dzīvojamam dzīvesveidam.

7" Android Indoor Monitor

Tas ir iekštelpu skārienjūtīgs panelis ar Android operētājsistēmu. To galvenokārt izmanto, lai mijiedarbotos ar attiecīgo ārējo starpsavienojumu vienību. Ar ierīcēm var izveidot savienojumu ar interra ārtelpu starpsavienojumu audio un video sakariem, kā arī atslēgšanas un uzraudzības funkcijām.

7" Linux Indoor Monitor

Tas ir iekštelpu skārienjūtīgs panelis ar Linux un Android operētājsistēmām. To galvenokārt izmanto, lai mijiedarbotos ar attiecīgo ārējo starpsavienojumu vienību. Ar ierīcēm var izveidot savienojumu ar interra ārtelpu starpsavienojumu audio un video sakariem, kā arī atslēgšanas un uzraudzības funkcijām.

Pure touch series

IControl bloki ir uzturēšanās tipa ārtelpas starpsakaru ierīces ar Android operētājsistēmu, kas galvenokārt tiek izmantotas, lai mijiedarbotos ar attiecīgo iekštelpu iekšējo sakaru ierīci, piemēram, iekštelpu monitoru. Tas ļauj ērti pārraudzīt ieejas durvis vai galvenās ārdurvis un dod pārliecību, ka jūsu mājās ir lielāka drošība. Pateicoties mobilajai vadībai, var sazināties ar viesiem mobilajās ierīcēs gan vizuāli, gan vizuāli, neatstājot savu sēdekli

Android Outdoor Video Intercom - Touch Glass

IControl bloki ir uzturēšanās tipa ārtelpas starpsakaru ierīces ar Android operētājsistēmu, kas galvenokārt tiek izmantotas, lai mijiedarbotos ar attiecīgo iekštelpu iekšējo sakaru ierīci, piemēram, iekštelpu monitoru. Tas ļauj ērti pārraudzīt ieejas durvis vai galvenās ārdurvis un dod pārliecību, ka jūsu mājās ir lielāka drošība. Pateicoties mobilajai vadībai, var sazināties ar viesiem mobilajās ierīcēs gan vizuāli, gan vizuāli, neatstājot savu sēdekli

Linux One-Button Outdoor Video Intercom - Push Button

Linux Villa Type Outdoor stāvvietas villām, rezidencēm, birojiem utt. To var izmantot, lai nodrošinātu viedu piekļuves kontroli vietās. Izmantojot karšu lasītāja funkciju, varat nodrošināt piekļuves kontroli un augstu drošības līmeni ēkā. Pateicoties tā augstajai attēla kvalitātei, daudz vieglāk ir iepazīt viesus runās, kas notiek tumšā vidē ar nakts redzamības iezīmēm. Alumīnija korpuss un IP55 aizsardzības veids ir izturīgi pret ārējiem faktoriem. Dārza siena, durvju siena u.c.

Linux One-Button Outdoor Video Intercom - Touch Button

Linux Villa Type Outdoor stāvvietas villām, rezidencēm, birojiem utt. To var izmantot, lai nodrošinātu viedu piekļuves kontroli vietās. Izmantojot karšu lasītāja funkciju, varat nodrošināt piekļuves kontroli un augstu drošības līmeni ēkā. Pateicoties tā augstajai attēla kvalitātei, daudz vieglāk ir iepazīt viesus runās, kas notiek tumšā vidē ar nakts redzamības iezīmēm. Alumīnija korpuss un IP55 aizsardzības veids ir izturīgi pret ārējiem faktoriem. Dārza siena, durvju siena u.c.

KNX SERVERI

Concierge Server

ITR820-0001 - Interra Concierge Server ir ierīce, kurai ir svarīga loma komforta un ērtības nodrošināšanā dzīvojamās telpās, pievienojot uzturēšanās/viesnīcas pakalpojumiem jaunu dimensiju. Interra Concierge Server pievieno projektiem papildu vērtību, ļaujot vietnes vadībai nodrošināt vietnes pārvaldības operācijas, piemēram, maksas, paziņojumus, rēķinus, ziņojumapmaiņu un pakalpojumus, piemēram, spa, taksometru, valet un sauso tīrīšanu tiešajiem lietotājiem. Tā ietver Interra Concierge Server lietojumprogrammu, kas darbojas Linux operētājsistēmā. Ierīce darbojas ar 12 V līdzstrāvas barošanas avotu, un tai nepieciešams tīkla savienojums. Saziņa ar stendiem tiek veikta, izmantojot TCP/IP tīklu. Ierīcē ir VADĪTĀJS, kas parāda tās darba statusu un pogu, kas ļauj restartēt un atsāknēt komandas. Ierīces programmēšana tiek veikta, ievadot ierīces interfeisu, izmantojot tīmekļa pārlūku.

SIP Server

Interra SIP Server ir dators, kas nodrošina videosakaru pakalpojumus un nodrošina sakaru trafiku bez problēmām. Interra SIP Server ir IP PBX galvenais komponents un galvenokārt nodarbojas ar visu tīkla Sip zvanu pārvaldību. Tas tiek saukts arī par SIP starpniekserveri vai sekretāru un nodrošina SIP sakarus starp skārienvadības paneļiem, ārgaisa ierīcēm, IP tālruņiem un citām sastāvdaļām PBX sistēmās.

Home Server

Interra Home Server is designed to control the entire automation system from a single smart point. Home Server can control complex systems such as switches, simple sensors, lighting, heating systems, camera, and alarm systems from a central point. It provides mobile control via Interra Pro mobile application. It can be configured with Interra Configurator without ETS software.

Pazvani

277-69-059

Adrese

Stabu iela 119

E-pasts

info@entia.lv