DALI, LED dimējamo gaismu vadība ir svarīga Entia gudrās mājas f-ja. DALI tiek plaši izmantots kā āra, tā arī telpu apgaismojumā. Lampas var programēt dažādiem darba / spilguma režīmiem, atkarībā no āra apgaismojuma, kustību sensoriem u.t.t. Uzstādot plašā telpā vairākus gaismekļus, iespējams panākt, ka ēnainā telpas daļā lampas izgaismo intensīvāk, taču ja telpā nav novērota kustība, gasmas intensitāte pamazām samazinās….. Sadarbībā ar Latvijas progresīvāko LED lampu ražotāju Vizuļo, demonstrējām DALI gaismekļus izstādēs Māja, ComfortHome, kā arī šobrīd mūsu birojā Stabu 119, Rīga

P.s. integrējot DALI Lampas Entia sistēmā, mēs tās varam kontrolēt arī caur Amazon Echo (Alexu), kā arī Siri / Apple Home KIT .

Vairāk par DALI:

DALI (Digital Addressable Lighting Interface) ir produkts / sitēma kas ir izsrādāta ar mērķi ieviest vienotu standratu (IEC 62386 un EC 60929) daž. Ražotājiem, lai LED gaismekļus varētu saslēgt kontrolētā sistēmā, kontrolieri, gaismas & kustību sensoriem, un tādejādi pēc faktiskā apgaismojuma ārā vai iekštelpās, automātiski izgaismot telpu tieši tik, cik tā ir nepieciešama, vai arī to izslēgt pavisam (ja nav zinamu laika brīdi fiksēta kustība un pēc tās nav nepieciešamība) un tādejādi taupīt enerģiju.

Taču ne mazāk svarīga patīkams ir tieši kvalitatīvas led gaismekļu dimēšanas efekts (“parastās led” lampas dimējas ļoti vāji, apgaismojumam raustoties) un vajadzīgās noskaņas radīšana telpā. 

Ar vienu kontrolieri, caur vienu, vājstrāvas (5-dzīslu) vadu ir iespējams ķēdē saslēgt un atsevišķi kontrolēt līdz 64 gaismekļiem. Kas ir milzīga DALI priekšrocība, jo īpaši apgaismojot plašas teritorijas, kur ir nepieciešams lai katrs gaismeklis tiktu kontrolēts atsevišķi (piemēram saņemot signālu no tajā pašā vadā saslēgta, lokāla kustību sensora)!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *